İSG6331PRO İLE İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ YASAL SÜREÇLERİNİZİ HIZLICA YÖNETİN!

 • KYÇİSG6631 PRO Sistemi ile Bakanlık tarafından talep edilen verilerin kolayca paylaşımı yapılabilmekte ve kullanıcılara kolay kullanım ile hız ve avantaj sunmaktadır.
 • İnsan kaynakları modülü, Eğitim Modülü, Sağlık Modülü, E-reçete entegrasyonu, organizasyon şeması ve parametre tanımları ile İş Sağlığı ve Güvenliği Çerçevesinde ihtiyaç duyacağınız mimari alt yapı ile sizlere hizmet sunmaktayız.
 • Yazılım geliştirmeleri ve önerilerinizi “Destek” kısmından almakta ve hızlıca sonuçlandırmaktayız.

İş Sağlığı Güvenliği Süreçlerinizde, Tüm İstatistiklerinize Tek Bir Ekrandan Ulaşın!

İş Sağlığı Güvenliği Süreçlerinizdeki , Eğitim , E-Reçete , Sağlık Gözetimi , Ek-2 Raporu Bildirimi ,Çalışan İstatistikleri gibi bir çok veri sistemimiz tarafınızdan grafikler halinde tek bir ekrandan ulaşabileceğiniz şekilde gösterilmektedir.

Organizasyon Şemanızı Sistemimize Entegre Edin , İsg Süreçlerinizi Hızlandırın!

Organizasyon Şeması ve Görev tanımı tanımlanabilme özelliğiyle, şirket içi organizasyonlarınızı , alt işveren ve taşeron yönetimlerinizi mimari yapıda planlayabilir. Departman , Birim  veya belli işkollarına özgü , eğitim , sağlık gibi işlemleri sistemimizden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Excel İle Çalışan Aktarma!

Çalışanlarınızı , Akıllı Excel ile aktarma yöntemi ile sisteme hızlıca aktarabilir, aktardığınız çalışanlarınıza detay bilgiler ekleyebilirisiniz. Excel İle aktarılan çalışan listelerinizde hata olması durumunda akıllı sorgulamasıyla hata yapmanız durumunda hatanızı size satır ve sütün olarak belirterek hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Eğitimlerinizi Tek Bir Ekrandan Tanımlayıp İmzalayın!

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinizin , İş yeri hekimi ve İş güvenliği uzmanlarınız , tek bir ekrandan eğitim konu ve dakikalarına girerek  tek bir seferde imzalanmasını sağlar. Eğitimlerinizi , Birim Bazlı , Görev bazlı yada firma bazlı imzalamanıza olanak tanır. Ayrıca Yasal mevzuata uygun eğitim katılım formunuzu  hazır bir şekilde çıktı almanıza olanak tanır.

Tek Ekrandan Hızlı ve Kolay Reçete!

İşyeri hekimlerimizin tek bir ekrandan tanı ve ilaç bilgilerini girebildiği , aynı zamanda sisteminizde kayıtlı olmayan bir çalışanı da firmanıza kaydetmenize olanak sağlayan hızlı ve kolay reçete sistemi , aynı zamanda protokol defteri tutmanıza olanak tanır. Tek bir işlemle 3 ayrı ihtiyacınızı akıllı yapısıyla karşılamaktadır.

Ek-2 Bildirimi ve Sağlık Gözetimi!

Hızlı geçiş mantığıyla gerçekleştirilmiş Ek-2 Sağlık Raporu bildirimi sistemiyle , Çalışanlarınızın bir çok bilgisinin otomatik çekildiği Sağlık Gözetimi özelliği ile , Yasal mevzuat çerçevesindeki Ek-2 Formuna uygun çıktı vererek , Digital ortamda ve Gerçek ortamda imzalanmasını sağlar.


  1.UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİ

  KYÇUZEMBASİC (Sistem Kiralama Opsiyonu İle Müşteri Kendi Eğitimlerini Kullanması)
  KYÇUZEMSTANDART: Hazır Eğitim (İSG&Çevre) Kiralama
  KYÇUZEMPREMİUM: (Sistem Kiralama Opsiyonu İle Hazır Eğitim ve Müşteri Eğitimleri Birlikte Kullanılabilmektedir)

  2.İSG6331PRO İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YAZILIMI

  Tam Modül
  İş Güvenliği Uzmanı Modülü
  İş Yeri Hekimi Modülü
  E-Reçete
  Firma Yönetimi

  3.EBİS BİLGİ İŞLEM SİSTEMİ

  Sistem Kiralama
  Local Kurulum ile Kiralama