HAKKIMIZDA

KYÇ ( Kurumsal Yazılım Çözümleri) A.Ş. 2013 yılında İstanbul’ da kurulduğundan beri Türkiye’ nin her yerine, ‘işletmelerin rekabet güçlerini arttırabilmek için, ileri teknolojilere dayalı bilgi sistem çözümleri’ geliştirmektedir.

KYÇ başta İstanbulAnkara,ve İzmir  olmak üzere Türkiye’nin heryerinde işletmelere yönelik çözümler sunarak, deneyimli kadrosu ve %100 yerli sermayesi ile birçok sektörde Savunma SanayiEnerji DağıtımıMakine SanayiSağlık SektörüTekstilLojistik Hizmet SektörüMobilyaElektronik ve İleri Teknoloji SektörüKimya&Boya ve bunların dışındaki diğer tüm sektörlere yönelik hizmetler sunmaktadır.

‘Sürdürülebilir Gelişim İçin Teknoloji Temelli Yönetim’ anlayışına inanan KYÇ; çağdaş ilke ve değerleri ile ürettiği ürün ve hizmetlerini sunduğu tüm iş ortaklarını, rekabetçi global dünyada geleceğe taşımaktadır.

KYÇ`nin şirket değerlerini oluşturan; ”müşteri odaklı çalışma ilkesi, insan kaynaklarına verdiği önemi, etik değerlerin iş birliklerinde ön koşul olması ve sahip olduğu uluslararası bakış açısı” ile yapmış olduğu çalışmalar, uzun dönemli başarılı projeler olarak hayata geçmiştir.