6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği kapsamında , Tehlike Sınıfınız ve Çalışan Sayınıza göre tüm yasal zorunluluklarınızı size bildiren , bu kapsamda yapılması ya da alınması gereken hizmetleri açıklayan, iş sağlığı güvenliği kapsamında aldığınız hizmetlerin Tek Bir Noktadan Denetimini ve Takibini Sağlayan web tabanlı bir yazılımdır.

Simülatör

İşyerinizin Tehlike Sınıfına ve çalışan sayınıza göre yükümlülüklerinizin neler olduğunu bileceksiniz.

Simülatör ile iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi, diğer sağlık personeli, ilk yardım eğitimi, acil durum ekibi ihtiyaçları gibi birçok farklı alanda ihtiyaçlarınız hakkında bilgi alabileceksiniz.

Uyarı Sistemi

Uygulayıcıların sizin adınıza yapacakları çalışmaların neler olduğu görecek, yapılma süreçlerini izleyecek, Aksayan yönleri görebileceksiniz, Ayrıca Uyarı mekanizması yapılması gereken ama yapılmamış tüm faaliyetleri gösterir.

Raporlama

İstediğiniz an, istediğiniz bilgileri rapor olarak alabilecek ve Resmi Merciler tarafından yapılacak denetimleri Yazılım Portalı üzerinden verebileceksiniz.

Kayıt ve Arşiv

İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışmalarının Yazılım Üzerinde kalması nedeniyle, kaybedilme, İSG Profesyonellerinin üzerinde kalma, Arşivleme ve olası denetim sürecinde ibraz edilememe sıkıntılarını yaşamayacaksınız.

Yazılımımız , web tabanlı olduğu gibi aynı zamanda da local host üzerinden çalıştırılarak , internet gereksinimi duymadan da ağ üzerinde çalışabilir.